Dünya

Kate Middleton 40 yaşında: Cambridge Düşesi’nden doğum gününe özel fotoğraflar

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in büyük gelini Cambridge Düşesi Kate Middleton, dün 40. yaş gününde üç yeni fotoğrafını kamuoyuyla paylaştı. Fotoğraf sanatçısı Paolo Roversi tarafından çekilen portreler, 2023'te Londra'da Ulusal Portre Galerisi'nde sergilenecek. Devamını haberin kaynağından okumak için tıklayın. Haberin habertilki.com ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Read More
Dünya

ABD’de havayolu şirketlerinin ‘kaos’ uyarısı, 5G’ye geçişi erteledi

ABD'nin en büyük telefon şirketleri arasında yer alan AT&T ve Verizon, bazı havaalanlarında yeni 5G hizmetlerine geçişi ertelemeyi kabul etti. Havayolu şirketleri gerekli hazırlıklar yapılmadan 5G'ye geçiş halinde kaos yaşanacağı ve çok sayıda geniş gövdeli uçağın kullanılamaz hale geleceğini belirterek erteleme talep etmişti. Devamını haberin kaynağından okumak için tıklayın. Haberin habertilki.com ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Read More
Dünya

Don’t Look Up: ‘Kuyruklu yıldız’ senaryosu gerçek olursa ne yapacağız?

Eğer şu an ihtiyacınız olan en son şey, bir kuyruklu yıldızın gelip dünyadaki hayatı sonlandıracağı düşüncesi ise bu anlaşılır bir şey. Ancak Netflix'te gösterime girip şimdiye kadar en çok izlenen ikinci filmi haline gelen Don't Look Up'ı izlediyseniz bu düşünceyi kafanızdan atmak kolay olmayacak. Devamını haberin kaynağından okumak için tıklayın. Haberin habertilki.com ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Read More